Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

HAURATON Istorija 1980 - 2003

1980 – PAVIRŠINIŲ NUOTEKŲ SURINKIMAS ĮVAIRIEMS MONTAVIMO ATVEJAMS

Revoliucinė surinkimo sistema terasoms ir fasadams

HAURATON siūlo naujas galimybes, projektuojant plokščius namų stogus ir terasas, pristatydama naujos rūšies latakus DACHFIX. Šių gaminių linijos vystymas buvo itin naujas ir revoliucinis, todėl jiems buvo pritaikytos „Plokščiųjų stogų projektavimo rekomendacijos“. HAURATON sporto aikštynams skirtas asortimentas taip pat buvo sukurtas 80-aisiais. Sporto aikštynams skirti latakai patikimai surenka kritulių vandenį. Visi šios grupės produktai gaminami laikantis IAAF reikalavimų.


HAURATON Istorija - nuotraukose

HAURATON 1980zoom
 

1990 – NAUJI VĖJAI EUROPOJE

RECYFIX latakai pristatomi Europai

HAURATON dar 90 – aisiais pradeda steigti ir plėsti prekybos tinklą Rytiniuose Vokietijos regionuose, taip pat eksportuoti savo gaminius į daugelį Centrinės bei Rytų Europos šalių. Pagrindine šio žingsnio atrama tapo nauja latakų sistema - RECYFIX. Šios grupės gaminiai pagaminti iš perdirbamo plastiko, juos paprasta transportuoti ir montuoti, jie yra stabilūs ir itin patvarūs. HAURATON pirmauja Europoje RECYFIX latakų grupės, pagamintos iš PE-PP, gamyboje ir tiekime.


HAURATON 1990zoom
 

2003 – NAUJI GAMINIAI UŽKARIAUJA NAUJAS RINKAS

Infiltracija – pagrindinė tūkstantmečio tema

Didelę apkrovą patiriantys vietos lietaus nuotekų tinklai ir vis dažnesni užtvindymo ir potvynio atvejai verčia vietos savivaldą galvoti apie naujas lietaus nuotekų tvarkymo galimybes. Nuo naujo tūkstantmečio pradžios HAURATON didina investicijas į infiltracinių galimybių tyrimo sritį. Infiltraciniai moduliai DRAINFIX BLOC gali akumuliuoti didelius vandens kiekius mažiausiame plote ir yra atsparūs maksimalioms apkrovoms. Paviršiaus paskirtis išlieka įprastinė net ir krovininių vilkikų eismo vietose.

HAURATON 2003zoom
 
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy