Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

HAURATON Istorija 2006 - 2009

2006 – HAURATON ĮMONĖ ŠVENČIA 50 METŲ JUBILIEJŲ

Ateitis keičia Pasaulį

50 metų HAURATON – mes toliau žvelgiame į ateitį. Su nauja koncepcija ir į tarptautinę prekybą orientuotu gaminių asortimentu mes pasitinkame pasaulinės rinkos reikalavimus. Žvelgiant į ateitį, nuoseklus HAURATON augimas yra daug svarbesnis nei greitai gaunama nauda. Todėl nauja gamykla yra statoma ne užsienyje, bet vos už penkių kilometrų nuo dabartinės – Ötigheim‘e.


HAURATON Istorija - nuotraukose

HAURATON 2006zoom
 

2008 – NAUJO LOGISTIKOS CENTRO ATIDARYMAS - ATEITIES PLĖTROS PAGRINDAS

Įmonės pardavimų apyvarta nuolat auga tiek vidaus rinkoje Vokietijoje, tiek užsienyje

Įmonė investavo į naujo logistikos ir gamybos centro statybas, siekdama padidinti savo pajėgumus. Nuolat auganti gaminių paklausa suformavo prielaidas šiai investicijai. Jau daug metų procentinis eksporto pardavimų apyvartos augimas buvo vertinamas dviejų skaitmenų kombinacija; šalia to, 2007 metais Vokietijoje užfiksuotas žymus apyvartos padidėjimas. “Kaip vidutinio dydžio šeimos valdoma įmonė, mes užimame svarbią poziciją regione. Mums labai svarbi vieta Vokietijoje. Dėl šios priežasties mes investavome ne tik į logistiką, bet ir į vietinę gamybą” sako HAURATON Generalinis direktorius Marcus Reuter’is.


HAURATON in Ötigheimzoom
 

2009 – HAURATON STARTUOJA FORMULĖS 1 TRASOJE

Didžiausias projektas įmonės istorijoje: Yas Marina žiedo Abu Dabyje lietaus nuotekų surinkimo sistema

Aikštelėje, kurioje buvo sumontuota apie 20 km inovatyvių latakų sistemų, tapo didžiausiu projektu kompanijos istorijoje. Specialiai Yas Marina trasai buvo sukurta ir pagaminta nauja latakų sistema RECYFIX HICAP Tipas G. Ši latakų sistema yra inovatyvi – gal net revoliucinė. Tai pirmoji sistema, kurios latakas pagamintas iš PE-PP, o visos plyšinės grotelės iš ypač atsparaus kaliojo ketaus, kuris užtikrina visišką saugumą net ir esant didžiausioms apkrovoms.
Taip pat projekto logistikos ir palaikymo dalis nustatė naujus įmonės kokybės standartus: gaminiai ir žinios apie latakų montavimo specifiką laiku pasiekė tikslą už 5000 km ir pirmosios lenktynės, kaip ir buvo numatyta, įvyko 2009 lapkričio 1 d.

HAURATON in Abu Dhabizoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy