Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Dar vienoje lenktynių trasoje įrengta HAURATON drenažo latakų sistema, Rusija

Statybų darbai užbaigti naujoje Maskvos Formulė 1 lenktynių trasoje. Čia maksimalių rezultatų ateityje sieks vairuotojai, o paviršinių nuotekų surinkimo sistemos, kurios pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, turės užtikrinti maksimalų dangų saugumą. HAURATON tiekė drenažo latakų sistemas šiam objektui bei konsultavo montavimo metu.

Praėjusią vasarą Volokolamske, esančiame šiaurės vakaruose nuo Maskvos, buvo girdimas variklių ūžesys bei padangų cypimas, taip pat čia tvyrojo ir lenktyninio kuro kvapas. Lenktynių trasa buvo suprojektuota remiantis vokiečių ekspertų rekomendacijomis, akcentuojant kiekvieną jos detalę. Šio projekto vadovas, Arite Hirsch‘as iš gerai žinomo projektuotojų biuro „Tilke“ (Achenas, Vokietija), priėmė sprendimą panaudoti aukštos kokybės HAURATON latakus „FASERFIX SUPER“ šiai lenktynių trasai.

Apie 10 000m šių įvairių pločių 100, 150 ir 200mm lietaus vandens drenažo latakų buvo sumontuota 4,07km ilgio lenktynių trasoje, su 15 vingių bei plačia trasos išdėstymo įvairove, kuri atitinka visus tarptautinius autosporto varžybų reikalavimus. Drenažo latakai techninėse ir aptarnavimo zonose gali būti naudojami kaip instaliaciniai kanalai, laikinam kabelių paklojimui. Čia kalaus ketaus grotelės yra fiksuojamos su bevaržte užrakinimo sistema SIDE-LOCK, tad kabeliai gali būti sumontuojami ir išimami labai lengvai ir greitai.

Lenktynių trasa buvo sertifikuota FIA organizacijos; praėjo patikrinimą be jokių sunkumų. Ši lenktynių trasa yra klasifikuojama kaip “Grade 2+1T", o tai atitinka Formulės 1 bandymų trasos standartą.

Drenažo latakai Maskvos Formulės 1 lenktynių trasojezoom
„FASERFIX SUPER“ drenažo latakai zoom
Lietaus vandens drenažo latakai zoom
„FASERFIX SUPER“ lietaus vandens drenažo latakai zoom
Lietaus vandens drenažo latakai, Maskvos Formulės 1 lenktynių trasazoom
Lietaus vandens drenažo latakai zoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy