Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Kaip FASERFIX betonas atkeliavo į Vokietiją

Ką itališkas motociklas turi bendra su HAURATON?
Tai nutiko 1963-aisiais. Praėjus septyneriems metams po įmonės įkūrimo, HAURATON įkūrėjas Karl Hauger‘is sužinojo apie naują, itališką, nuostabių savybių cementą. Šis cementas turėtų leisti plaušu armuoti betoną ir taip pasiekti lig šiol nežinomą stiprumą.

Impulso pagautas, jis įšoko į kompanijos DKW Master Class automobilį ir išvyko į Livorno miestą nusipirkti šio cemento bandomiesiems gaminiams. Deja, DKW negalėjo ištverti sunkios kelionės į Italiją ir sugedo dėl variklio defekto. Italijoje nebuvo remonto dirbtuvių, galinčių pataisyti DKW automobilį. Turėdamas 320 markių (tuometinė valiuta), Karl Hauger‘is nusipirko panaudotą motociklą Guzzi Cardellino, pasikrovė nusipirktus 25 kg cemento ir per tris dienas grįžo į Rastatt‘ą, važiuodamas per Gotthard‘o perėją.

Bandiniai, pagaminti iš naujojo cemento, patvirtino revoliucines jo savybes. Tai buvo momentas, kai buvo pagaminti pirmieji FASERFIX grupės gaminiai. Karl Hauger‘is nenurimo tol, kol (o tai užtruko net dvejus metus) jis galėjo nusipirkti šio cemento iš žinomo Vokietijos cemento gamintojo, nes cemento transportavimas iš Italijos į Vokietiją buvo per brangus. Tuo metu dar nebuvo įrengtas Gotthard‘o tunelis.

Taigi, išskirtinė HAURATON betoninių gaminių kokybė gaunama dėka šio cemento, kuris HAURATON pirmą kartą pasiekė tokiu rizikingu ir nuotykių pilnu keliu. Todėl minėtas itališkas motociklas užima garbingą ekspozicijos vietą Klientų aptarnavimo centre.

Motociklas Guzzi Cardellino HAURATON'o Klientų aptarnavimo centre

Moto Guzzizoom
Moto Guzzi Stieglitzzoom
Moto Guzzi Papierezoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy