Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Video apie gaminius

Filmas apie RECYFIX®MONOTEC latakų sistemos bandymus

HAURATON RECYFIX®MONOTEC monolitinis latakas maksimaliam saugumui, ypatingai ilgaamžis ir nedūžus. Įrodyta bandymais!

 

Filmas apie RECYFIX®PRO latakų sistemą

HAURATON RECYFIX® PRO latakų sistemos viešosios paskirties objektams ir aplinkotvarkai.
Novatoriška latakų sistema, pagaminta iš poliolefino ir PA-GF kompozito.
Montuojama sporto aikštynuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, miestų aikštėse, pėsčiųjų takuose, šalia fasadų ar gyvenamojoje aplinkoje.

 

Filmas apie SIDE-LOCK sistemą su kalaus ketaus grotelėmis

 

Filmas apie RECYFIX®HICAP® sistemą

RECYFIX HICAP sistema buvo sukurta išskirtiniams paviršinių nuotekų (lietaus) surinkimo atvejams. Latakų sistema naudojama paviršinių nuotekų surinkimui iš didelių teritorijų, taip pat naudojama kaip paviršinių nuotekų nuvedimo kanalas.
RECYFIX HICAP sistema surinktas lietaus vanduo ypač dideliu atstumu teka, panašiai kaip ir įprastiniais linijinės latakų sistemos elementais, iki požeminės lietaus nuotekų tinklų sistemos.
Platus skirtingo skerspjūvio latakų elementų asortimentas suteikia laisvę projektuojant ir leidžia, esant poreikiui, akumuliuoti didelius vandens kiekius. Taip galima sulėtinti lietaus vandens patekimą į perpildytus paviršinių nuotekų tinklus.

 

RECYFIX® HICAP® latakų sistema įrengta F1 trasoje, Abu Dabyje

Formulės 1 lenktynės neatsiejamos nuo neįtikėtinų energijos kiekių. Lenktynių metu Formulės 1 automobiliai apsuka 56 ratus ir gali pasiekti 320 km/h greitį. Viskas priklauso ne tik nuo lenktynininko ir mašinos, bet ir nuo trasos kokybės. Trasa turi atitikti aukščiausius saugumo reikalavimus.
Abu Dabyje buvo naudojamos dviejų rūšių paviršinių nuotekų surinkimo latakų sistemos iš inovatyvios HAURATON gaminių gamos: RECYFIX HICAP Tipas G ir FASERFIX SUPER 100-300.

 

Filmas apie SIDE-LOCK sistemą

SIDE-LOCK – tai ypatinga latakų groteles fiksuojanti sistema, veikianti be jokių papildomų detalių. Tiesiog uždėkite groteles ant latako ir spustelkite jas koja. „Klik“ ir grotelės užfiksuotos. SIDE-LOCK sistema patikimai fiksuoja groteles numatytoje pozicijoje, tai užtikrina patikimą latakų sistemos eksploatavimą eismo zonose, bei pakankamą apsaugą nuo vandalų. Prieš valant latakus, groteles galima akimirksniu pakelti paprastu tam tinkamu įrankiu. Lyginant su kitomis sistemomis, fiksuojant ir atidarant groteles SIDE-LOCK sistema leidžia sutaupyti 90 % laiko bei aptarnavimo kaštų.

 

Filmas apie DRAINFIX®CLEAN - Filtruojančio sluoksnio latakų sistemą

 

Filmas apie HAURATON FASERFIX latakų gamyklą Vokietijoje

 
 

Filmas apie HAURATON RECYFIX latakų gamybą Vokietijoje

 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy