Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Naujos METROPOLIS dizaino groteles!

Naujos METROPOLIS grotelės grąžina Art Nouveau į architektūrą

Kas sakė, kad latakų grotelės turi būti nuobodžiai paprastos ir konservatyvios išvaizdos? HAURATON įmonė, pristatydama METROPOLIS dizaino groteles, atverčia naują, išskirtinio dizaino gaminių, puslapį. Naujosios grotelės yra ne tik funkcionalios, bet ir puikios išvaizdos, kurią sukuria lenktos asimetrinės linijos ir plaukiančios formos, įkvėptos Moderno*   ir Art Déco tendencijų.

METROPOLIS: drenažas su emocijomis ir elegancija

Ar tai būtų futuristinis pastatas, ar senamiesčio centras, nuo šiol išskirtiniams projektams inžinieriai ir architektai gali pridėti unikalias detales, suteikiančias išskirtinius akcentus. “METROPOLIS” grotelių dizainas įkvėptas Paryžiaus metro stotelių bei kitų Moderno laikmečio objektų stiliaus. “Pakankamai prabangus stilius taip pat pasižymi charakteringomis geometrinėmis formomis” - pažymi HAURATON įmonių grupės direktorius Marcus Reuter. “METROPOLIS grotelės yra ne tik aukštų technologijų gaminys, praturtinantis investuotojų ir planuotojų medžiagų pasirinkimą, bet taip pat leidžia išpildyti ir kūrybines idėjas”.

19 a. pabaigoje, Jugendstil ir Art Déco paskatino akcentuojančių ir ornamentinių pramonės gaminių iš plieno ir betono kūrimą. Todėl nieko stebinančio, kad šie du judėjimai įkvėpė naujų grotelių kūrybą. Ieškant individualių ir naujų METROPOLIS grotelių formų bei technologinių sprendimų buvo apjungtos HAURATON inžinieriaus Klaus Weiler ir industrinio dizaino įmonės iš Štutgarto “Reform Design” pajėgos.

Įkvėpimas

Grotelių kūrimo projektą inicijavo HAURATON Prancūzija pardavimų konsultantas Jean-Christophe Turgné, kuris pateikė pirminius grotelių brėžinius. Marcus Reuter pažymi: “Mūsų kolegos iš Prancūzijos turi gerą stiliaus pojūtį . Jie dažnai siūlo klientams ambicingus ir novatyvius drenažo sprendimus. Tokių gebėjimų dėka ir buvo sukurtos naujos grotelės”. Iššūkis vystymo ir gamybos metu buvo sukurti groteles, kurios būtų lengvai pagaminamos ir atlaikytų bandomąsias apkrovas iki 400 kN (D 400 klasė).

Tinka FASERFIX KS ir RECYFIX PRO latakams

Siekiant, kad grotelės tiktų FASERFIX KS ir RECYFIX PRO latakams buvo svarbu, kad grotelės būtų tinkamo pločio ir veiktų su unikalia SIDE-LOCK sistema. HAURATON žengė papildomą žingsnį ir grotelėms pritaikė papildomą užrakinimo sistemą. “Iš dizaino pusės tam nebuvo jokių trukdžių. Dėl funkcionalumo ir saugumo užrakinimo skersinis turėjo būtų paslėptas po grotelėmis ir nematomas iš viršaus” - komentuoja Marcus Reuter.

Naujosios METROPOLIS stiliaus kaliojo ketaus grotelės sėkmingai išpildo visus funkcinius ir estetinius reikalavimus.

Modernas (pranc. moderne – šiuolaikinis, kitaip Art nouveau, Jugendstil) – XIX a. pabaigos ir XX a. pradžios architektūros ir dailės stilius.

Naujos grotelės tinka FASERFIX KS ir RECYFIX PRO latakamszoom
Naujos grotelės tinka FASERFIX KS ir RECYFIX PRO latakams
METROPOLIS grotelės tinka 100 mm ir 200 mm latakamszoom
METROPOLIS grotelės tinka 100 mm ir 200 mm latakams
METROPOLIS dizaino grotelės atlaiko apkrovas iki D 400 klasės. Nuotraukoje 200 mm nominalaus pločio grotelės.zoom
METROPOLIS dizaino grotelės atlaiko apkrovas iki D 400 klasės. Nuotraukoje 200 mm nominalaus pločio grotelės.
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy