Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

FIBRETEC juostinės grotelės pelnė apdovanojimą už dizainą

Naujosios HAURATON juostinės grotelės iš FIBRETEC buvo apdovanotos Silver Design Prize Focus Open 2010. Įteikimo ceremonija vyko 2010 spalio 15 „Werkzentrum Weststadt” rūmuose Ludwigsburge netoli Štutgarto.

Tarptautinis Badeno-Viurtembergo dizaino apdovanojimų konkursas tapo žinomu per pastarąjį dešimtmetį ir sulaukė išskirtinio pripažinimo. Konkursas pelnė pasitikėjimą tarp įmonių, o ypatingai tarp viešojo sektoriaus dizaino kūrėjų. Gausus dalyvių skaičius šių metų renginyje įrodė, kad net ir ekonomiškai nestabiliais laikais gaminių dizainas išlieka svarbus.

Teisėjų kolegijos pripažinimas:
„Šios drenažo latakų grotelės yra naujiena tarp tradicinių sunkių kaliojo ketaus grotelių. Pirmą kartą grotelių gamybai buvo panaudota kompozitinė medžiaga. Šis pasiekimas sukuria naujas dizaino galimybes kitose mūsų verslo srityse. Naujasis gaminys yra lengvas, darnus bei puikus sprendimas, padedantis išvengti slidaus paviršiaus“.

Pirmosios pasaulyje juostinės grotelės iš FIBRETEC medžiagos pasižymi puikia hidraulika; jos gali surinkti didžiulius lietaus nuotekų kiekius.
Siekiant sukurti hidrauliškai optimizuotą produktą, grotelių gamybai naudojamos medžiagos, dizainas, paviršius ir konstrukcija buvo iš naujo analizuoti. Išskirtinis grotelių dizainas puikiai tinka reikliausiems architektūriniams sprendimams. Patikima plastiko konstrukcija garantuoja nuolatinį atsparumą korozijai.

Specialiai šiam tikslui buvo sukurta FIBRETEC medžiaga. Plaušu armuotas plastikas užtikrina produkto stabilumą ir aukštą mechaninį stiprį. Grotelių plyšių kraštai yra lygūs, o elipsiniai tarpeliai suteikia grotelėms elegantišką, kokybišką išvaizdą. Arkos pavidalo juostelės ir švelniai iškylantys „dantys“ išoriniame paviršiuje užtikrina, kad didžiuliai vandens kiekiai tikrai pateks į lataką, todėl paviršinių nuotekų „peršokimo“ efekto galima išvengti net ir ekstremalių liūčių metu.

 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy