Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

BASF pasitiki ypač tvirtais HAURATON latakais

Trečiajame BASF intermodalinio terminalo statybos etape įgyvendinti ypatingi reikalavimai drenažo sistemai

Chemijos pramonės įmonių teritorijose reikalingi modernūs paviršiai, kurie atitiktų aukštus kokybės standartus. Tokio inovatyvaus ir saugaus paviršiaus pavyzdys - trečiojo BASF intermodalinio terminalo statybos etapas Ludwigshafeno vietovėje, Vokietijoje. Specifiniai BASF terminalo drenažo sprendimai teritorijoje buvo patikėti HAURATON įmonei.

Specialiai projektui pritaikyta drenažo sistema skirta maksimalioms apkrovoms

Paviršinių nuotekų surinkimui projektuotojai nusprendė pasirinkti FASERFIX BIG BL drenažo latakų sistemą. Ši sistema buvo specialiai sukurta intensyviai eksploatuojamoms teritorijoms ir yra labai tvirta. Drenažo sistema daugeliu atžvilgių buvo pritaikyta šiam statybos projektui: papildomi įtekėjimo kanalai latakų šonuose ir papildomas kaliojo ketaus grotelių užrakinimo mechanizmas atitiko specialius kokybės ir ilgaamžiškumo reikalavimus.

Ludwigshafene įrengti armuoti latakai ties viršutiniu kraštu turi angas vienoje arba abiejose pusėse. Tai reiškia, kad paviršinės nuotekos, kurios atiteka per konteinerių terminalo grindinį ant sandarinimo paviršiaus per specialias latako angas, taip pat yra nuvedamos į lataką. Projekto vadovas Werner Gal iš HAURATON pabrėžia, kad tokia vandens surinkimo ir ištisinio latakų sandarumo latakų sujungimuose bei išilgai jungiamojo paviršiaus kombinacija atitinka Vandens išteklių akto (Federal Water Act) reikalavimus.

Didelėms apkrovoms skirtos kaliojo ketaus grotelės fiksuojamos 16-oje taškų

Projekte buvo naudojami 200 mm nominalaus pločio latakai. FASERFIX BIG BL 200 tipas 020 didelio hidraulinio pralaidumo ir akumuliavimo tūrio latakai leido subalansuoti visa paviršinių nuotekų surinkimo sistemą.

Saugumas buvo svarbiausias prioritetas, renkantis groteles. F900 apkrovos klasės kaliojo ketaus grotelės suteikia maksimalų stabilumą net esant itin didelėms apkrovoms konteinerių terminaluose.
HAURATON specialiai šiam projektui adaptavo grotelių fiksavimo mechanizmą. Be standartinių aštuonių bevaržčių grotelių užrakinimo vietų viename metre, kaliojo ketaus grotelės buvo papildomai užrakintos aštuoniais varžtais. Tokiu būdu grotelės fiksuojamos bent 16-oje vietų viename metre, užtikrinant maksimalų saugumą. Projekte įrengtos keturios latakų linijos, kurių kiekviena yra 630m ilgio.

FASERFIX BIG BL latakai BASF intermodaliniame terminale  Ludwigshafeno vietovėje, Vokietijojezoom
FASERFIX BIG BL latakai BASF intermodaliniame terminale Ludwigshafeno vietovėje, Vokietijoje
Paviršinės nuotekos, kurios atiteka per konteinerių terminalo grindinį ant sandarinimo paviršiaus per specialias latako angas, taip pat yra nuvedamos į latakązoom
Paviršinės nuotekos, kurios atiteka per konteinerių terminalo grindinį ant sandarinimo paviršiaus per specialias latako angas, taip pat yra nuvedamos į lataką
 Latakų sistema turi atitikti aukštus kokybės standartuszoom
Latakų sistema turi atitikti aukštus kokybės standartus
Kaliojo ketaus grotelės fiksuojamos 16-oje taškų 1 metrezoom
Kaliojo ketaus grotelės fiksuojamos 16-oje taškų 1 metre
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy