Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

FASERFIX®KS latakai sumontuoti kruizinių laivų terminale, Valeta, Malta

Išlieka pirmas įspūdis

Viena pagrindinių Maltos ekonomikos šakų yra turizmas. Kasmet į salą atvyksta 1,7 milijono turistų, iš jų apie 600 000 per kruizinių laivų terminalą.

Maltoje gausu unikalios architektūros, sparčiai vystosi infrastruktūra. Maltos sostinė Valeta 2018 metais paskelbta Europos kultūros sostine.

Anksčiau atliktos Valetos pakrantės rekonstrukcijos pritraukia minias turistų, atvykstančių pasigrožėti pakrante, bei lankančių šalia esančias kavines, restoranus, barus ir klubus. Kruizinių laivų terminalas taip pat atsinaujino, rekonstruodamas išlaipinimo zoną ir duty-free parduotuvę.

Kad turistų kojos išliktų sausos, Valetos kruizinių laivų terminalas dalį darbų patikėjo Bonnici Bros Ltd įmonei. Patikima paviršinių lietaus nuotekų sistema yra labai svarbus faktorius norint, kad prekybos paviljonų prieigos ir jų lankytojų kojos išliktų sausos intensyvių kritulių metu.  Šio tikslo įgyvendinimui buvo pasirinkta FASERFIX KS 200 latakų sistema iš plaušu armuoto vibropresuoto betono su cinkuoto plieno briaunomis ir su D 400 apkrovos klasės kaliojo ketaus grotelėmis. Didelis hidraulinis pralaidumas, patrauklus dizainas, bevaržtė grotelių fiksavimo sistema SIDE-LOCK užtikrinanti greitą ir efektyvų aptarnavimą - tai buvo vienas esminių užsakovo reikalavimų.

Latakai kruizinių laivų terminalezoom
Kruizinių laivų terminalas, Valeta, Maltazoom
FASERFIX KS 200 latakai kruizinių laivų terminale, Valeta, Maltazoom
Kruizinių laivų terminalas, Valeta, Maltazoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy