Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Plaušu armuoto betono latakų sistemos pasirinktos į suomiško kapitalo projektus Vilniuje

Vilniaus šiaurės vakarinėje dalyje, Viršuliškių skersgatvyje šiais metais buvo baigtas statyti verslo centras „Grand Office“ bei duris atvėrė naujas „Prisma“ tinklo prekybos centras.
Krizę išgyvenusios nekilnojamo turto ir statybų rinkos pakoregavo investuotojų planus, ir kartu suteikė galimybę atydžiau įvertinti rinkos poreikius bei tendencijas. Šių procesų pasekmė – pakelta kokybinė kartelė. Šalia naujai nutiesto Vilniaus vakarinio aplinkelio išdėstyti pastatai išsiskiria savo skandinaviška estetika. Projekto autoriai arch. G. Čaikauskas ir arch. M. Šejnicki. Taip pat, „Grand office“ yra pirmas aukštybinis sertifikuotas A energetinio efektyvumo klasės biurų pastatas. Jį projektuojant ir statant pritaikyta daug moderniausių technologijų, užtikrinančių nuomininkų komfortą ir optimalius pastato eksploatavimo kaštus.

Paviršinių nuotekų surinkimui bei valymui buvo pasirinktos Vokietijos gamintojo HAURATON GmbH & Co.KG sistemos.
Lietaus vanduo nuo transporto apkrovas patiriančių nelaidžių dangų surenkamas linijiniais latakais iš plaušu armuoto betono su kaliojo ketaus grotelėmis. FASERFIX sistemos latakai išsiskiria savo kopuso sienelių stabilumu, nesudėtingu vertikalių ištekėjimo jungčių išdėstymu pagal projekto poreikius bei bevaržte grotelių fiksavimo sistema SIDE-LOCK. Ši sistema ne tik patikimai fiksuoja groteles, bet ir leidžia greitai jas atrakinti atliekant latakų eksploatavimo darbus. 


Šalia fasadų įrengta latakų ir grotelių sistema iš poliolefinų, kuri pagal užsakovų pageidavimą buvo pagaminta šviesiai pilkos spalvos. 


Iš požeminės prekybos centro stovėjimo aikštelės paviršinės nuotekos surenkamos panaudojat FASERFIX KS 100 latakus ir RECYFIX POINT 30/30 taškinio surinkimo šulinėlius. Surinktų paviršinių nuotekų valymui bei riebalų atskyrimui iš gamybinių nuotekų buvo pasirinktos AQUAFIX sistemos gelžbetonio talpose.

Daugiau informacijos apie bevaržtę grotelių rakinimo sistemą „SIDE-LOCK“
Daugiau informacijos apie projektą - žurnale "Statyba ir architektūra"

 
Grand office Vilniuje (Nuotrauka YIT Kausta)zoom
Grand office Vilniuje zoom
Latakai prie Grand officezoom
latakai iš plaušu armuoto betonozoom
Latakų montavimaszoom
Taškinis surinkimas, Prismazoom
Latakai Prisma Vilniuje zoom
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy