Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

“Maltos vonios”’ – vienas didžiausių sporto ir pramogų centrų Lenkijoje

Maltos vonios, Lenkijazoom

Sportas, pramogos, poilsis… - unikalus ir viliojantis centras Poznanėje.

”Maltos vonios” puiki vieta poilsiui, sportui bei kitokioms pramogoms. Vandens pramogų centras, skirtas žmonėms, norintiems atitrūkti nuo aktyvaus gyvenimo tempo, yra įsikūręs ant Maltos ežero kranto Poznanėje.

Didžiausio Lenkijoje vandens parko statyba prasidėjo 2009 metais. Pastato tūris - 253 659 m3. Projekto vystytojai Poznanės miesto savivaldybė bei įmonė ”Maltos vonios”. Architektūrinę dalį paruošė įmonė “ATJ Architekci” Sp. z o.o. Rangos darbus atliko įmonės “ALSTAL Budownictwo” vadovaujamas keturių statybos įmonių konsorciumas.

Vandens parke yra 50 metrų ilgio olimpinis plaukimo baseinas su šuolių į vandenį bokšteliais. Poilsio komplekse yra baseinai su dirbtinėmis bangomis, vandens čiuožyklos su garso bei šviesų efektais, burbulinė vonia, baseinas su laukinės upės efektu. Viešbučio erdvėse yra įvairios pirtys, tradicinės druskų vonios bei vandens čiuožyklos. Įdomios sausosios ir garinės pirtys bei turkiško stiliaus pirties kambariai su vandens lovomis, ledo kambarys ir baseinas.

Daug žmonių apsilanko šalia pagrindinio vandens parko pastato esančiose dvejose medinėse suomiško stiliaus pirtelėse. Lauko baseinai kartu su lauke esančiomis pirtimis pastatyti ant ežero kranto.

Tinkama latakų sistema

Erdvės aplink baseinus yra išklotos plytelėmis, todėl labai svarbu, kad būtų įrengta tinkama latakų sistema, kuri ne tik estetiškai atrodytų, bet ir sėkmingai surinktų paviršinį vandenį.

Pagal susitarimą tarp projektavimo įmonės “ML Studio” bei pagrindinio rangovo buvo pasirinkti plyšiniai latakai su paviršiuje vos pastebimu plyšiu. Net ir esant itin siauram įtekėjimo plyšiui vandens surinkimo efektyvumas yra itin didelis. Reikiamas latako hidraulinis pralaidumas buvo pasiektas kruopščiai parinkus apatinę latako dalį, įrengiamą žemiau plyšinių įtekėjimo grotelių. Latakų linijos buvo įrengtos su įtekėjimo dėžėmis uždengtomis reviziniais dangčiais, kad latakus būtų galima lengvai išvalyti.

Įrengiant objekto lietaus vandens surinkimo sistemą, šalia plyšinių latakų, buvo naudojami ir tradiciniai latakai su juostinėmis cinkuoto plieno grotelėmis.

Plyšiniai latakai, Maltos vonios, Poznańzoom
Plyšiniai latakai, Maltos vonios, Lenkijazoom
HAURATON latakai, Maltos vonios, Poznańzoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy