Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Palangos miesto stadione sumontuoti HAURATON gaminiai, Lietuva

Lietuvos lengvaatlečiai treniruočių stovyklas Palangoje rengiantys nuo 1984 m., iki šiol pasigesdavo modernaus stadiono.
Todėl Palangos miesto savivaldybė per stadioną administruojančią įmonę “Palangos sporto centras” užsakė parengti stadiono (Sporto g.3, Palanga) lengvosios atletikos infrastruktūros atnaujinimo techninį projektą. Šį projektą 2013m parengė architektai iš įmonės UAB “Tiksli forma”. Projektas buvo įtrauktas į Sporto departamento Valstybės investicijų programą.
Realūs darbai stadione prasidėjo 2014 m. Pirmiausia buvo pašalinta senoji danga, išlyginta esama asfalto danga ir įrengtas naujas jos sluoksnis. Taip pat pakloti elektros tinklai, pakeista laistymo sistema, įrengta stadionams ir aikštynams pritaikyta lietaus nuotekų surinkimo sistema, įrengtos šuolių į tolį, rutulio stūmimo, disko ir kūjo metimo sektorių požeminės dalys. 2015 m.  buvo iškloti specialia elastinga danga ir nužymėti bėgimo takai.
Tiek projektuojant, tiek vykdant darbus buvo siekiama, kad devynis bėgimo takus turintis stadionas atitiktų tarptautinius reikalavimus ir Palangoje galėtų vykti aukšto lygio respublikinės bei tarptautinės lengvosios atletikos varžybos.
Darbus minėtame objekte atliko įmonė UAB „Kauno keliai“. Elastingas dangas įrengė UAB “Fortera”. Rangovas, remdamasis projekto reikalavimais, pasirinko HAURATON GmbH &Co.KG gaminamas sistemas:
- SPORTFIX latakų sistemą su baltos spalvos dangčiais paviršinių (lietaus) nuotekų surinkimui nuo bėgimo tako, 1 komplektas 400 m.
RECYFIX PRO 100 sistemą su kompozito grotelėmis paviršinių nuotekų surinkimui nuo tribūnų ir išorinio bėgimo tako krašto, 130 m.;
- SPORTFIX “Minkštų” bortelių ir Smėlio surinkimo dėžių sistemą šiuoliaduobių įrengimui, 3 komplektai; 
- SPORTFIX Mutifunkcines dėžes elektros komunikacijų taškams, 4 komplektai.

Rangovas pastebėjo, kad latakų sistemų iš inžinerinio plastiko nereikia išskirtinai atidžiai saugoti montavimo metu, jos nebijo naudojamos tankinimo technikos keliamų vibracijų – tai leidžia ženkliai sutrumpinti darbų terminus ir mažina montavimo kaštus, lyginant su iki šiol montuotomis sistemomis. Taip pat patikimai atlaiko ir asfalto klojimo metu latakų linijai tenkančias mechanines ir termines apkrovas.

Palangos stadionas, SPORTFIX SUPERzoom
Palangos stadionas, SPORTFIX SUPERzoom
SPORTFIX šuoliaduobėzoom
SPORTFIX multifunkcinė dėžėzoom
SPORTFIX SUPER montavimaszoom
SPORTFIX PRO montavimaszoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy