Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Krantinių rekonstrukcija, Burgasas, Bulgarija

HAURATON Bulgarija 2013-ji neabejotinai buvo didelių infrastruktūros projektų metai. Rekonstruojant jūrų uosto „Rytai 2“ terminalą, esantį Burgaso įlankoje, paviršinių nuotekų surinkimui buvo pasirinkti HAURATON gaminiai. Uosto teritorija užima 419468 m2. Uostas vienu metu gali priimti 10 laivų. Šis uostas yra vienas iš trijų didžiausių pramoninių Juodosios jūros baseino uostų kartu su Konstantos ir Odesos uostais.


Metų pradžioje pagrindinis uosto valdytojas Maritime - Port Burgas EAD pradėjo 40 metų senumo nuotekų sistemos infrastruktūros rekonstrukcijos planavimo darbus. Planuojant ir įrengiant nuotekų surinkimo sistemas HAURATON Bulgarija buvo pasirinkta pagrindiniu partneriu. Dideles apkrovas patiriančių teritorijų drenažui pritaikyta RECYFIX® HICAP nuotekų surinkimo sistema buvo pasirinkta dėl latakų išskirtinio hidraulinio pajėgumo, lengvo montavimo ir unikalios konstrukcijos. Sistema atlieka tiek nuoteku surinkimo, tiek nuvedimo ir akumuliavimo funkcijas.

Sistemos lankstumas leido investuotojui pasirinkti optimaliausią nuotekų surinkimo latakų derinį. Objekte buvo panaudoti RECYFIX® HICAP 150 , RECYFIX® HICAP 200 , RECYFIX® HICAP 300 , RECYFIX® HICAP 680 plyšiniai latakai su pramoninėmis F900 apkrovos klasės grotelėmis. Uoste buvo įrengtos trys novatoriškos HAURATON plyšinių latakų sistemos linijos po 350 m.

Šiame pramoniniame objekte buvo įrengtas ir 200 l/s našumo (1000 l/s pralaidumo) naftos produktų atskirtuvas su apvedimo kanalu.

 
 „Rytai 2“ terminalą, esantį Burgaso įlankojezoom
HAURATON  RECYFIX® HICAP plyšiniai latakaizoom
HAURATON  RECYFIX® HICAP plyšiniai latakaizoom
RECYFIX® HICAP montavimaszoom
RECYFIX® HICAP latakų montavimaszoom
Krantinių rekonstrukcija panaudonant HICAP latakuszoom
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy