Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

DRAINFIX®CLEAN sumontuoti Juodosios Jūros pakrantės promenadoje, Mamaja, Rumunija

8500 metrų filtruojančio substrato latakų DRAINFIX®CLEAN buvo sumontuoti Mamaja pajūrio kurorte Rumunijoje. Šis drenažo sprendimas buvo pasirinktas ne tik dėl patikimo paviršinių kritulių surinkimo, bet ir dėl nuotekų valymo efekto (išvaloma iki 99 % teršalų) kritulių vandeniui filtruojantis per HAURATON sukurtą sistemą. Drenažo sistema turėjo pasižymėti efektyviu veikimu ir lengva priežiūra, kad nereikėtų kaskart pakeisti viso substrato. Vienas sistemos pasirinkimo kriterijų buvo galimybė tiksliai planuoti ir apskaičiuoti sistemos priežiūros kainą.

Mamaja laikomas pačiu populiariausiu Juodosios jūros pakrantės kurortu Rumunijoje. Platūs kurorto paplūdimiai kasmet pritraukia daug turistų. Mamaja įsikūręs ant siauro smėlio „liežuvio“ atskiriančio Juodąją jūrą nuo gėlavandenio Siutghiol ežero. Didelio masto statybų projekto metu buvo renovuota paplūdimio promenados infrastruktūra bei didžioji dalis gatvių ir aikščių.

DRAINFIX®CLEAN latakų sistema puikiai tiko montavimui šalia jūros. Latakas pagamintas iš RECYFIX kompozito pasižymi savybėmis, ypač tinkančiomis šiam projektui: aukštu atsparumu korozijai, atlaiko eismo apkrovas ir didelius temperatūrinius svyravimus.

 
Latakų montavimaszoom
DRAINFIX®CLEAN latakų sistemos montavimaszoom
DRAINFIX®CLEAN latakų sistemos montavimaszoom
DRAINFIX®CLEAN latakų sistemos vaizdas baigus darbuszoom
Filtruojančio substrato latakai DRAINFIX® CLEAN Mamaja pajūrio kurorte Rumunijojezoom
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy