Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

HAURATON latakai įrengti Ventspilio jūrų uosto krantinėje nr. 12, Latvija

Ventspilio laisvasis uostas yra didelis transporto, tranzito ir pramonės mazgas rytinėje Baltijos jūros pakrantėje, vakarinėje Latvijos valstybės dalyje. Uostas buvo paminėtas kronikose dar XIII a.

Šis neužšąlantis giliavandenis uostas turi gerą susisiekimą geležinkeliu bei naftotiekiais su Rusija ir centrinės Azijos šalimis. Dar nuo Sovietų Sąjungos laikų uostas žinomas kaip svarbus žaliavų, chemijos, maisto produktų bei trąšų eksporto centras. Pastaraisiais metais plėtojama konteinerių pervežimo bei susisiekimo keltais su Švedija, Vokietija paslauga.

Viena iš naujausių Laisvojo Ventspilio uosto investicijų į infrastruktūrą - universalios krantinės nr. 12 statyba Ventos upės žiotyse šalia tilto.

Krantinės nr. 12 statybą 2013-2014 metais vykdė "Hochtief Solutions” ir “LNK Industries" įmonių konsorciumas. Paviršinių nuotekų surinkimo sprendiniui buvo iškelti aukšti reikalavimai tiek projektavimo metu, tiek pradėjus statybos darbus, tikslinant būsimos krantinės eksploatavimo metu tikėtinas apkrovas.
Renkantis latakų sistemą, iš hidraulinės pusės buvo keliama didelio akumuliacinio tūrio sąlyga. HAURATON GmbH & Co.KG įmonė pasiūlė “U” profilio latakų sistemą iš plaušu armuoto betono, kurios vidinis gylis daugiau nei 500mm, vidinis plotis – 300mm. taip pat sistema yra sertifikuota maksimaliai F900 (pagal LST EN 1433 standartą) apkrovai. Šalia to, užsakovas įvertino, kad nuimamos latakų sistemos grotelės iš kaliojo ketaus yra užrakinamos 8 varžtais 1 m’.

Įvertinus maksimalias apkrovas krantinėje, kurios galimai viršytų F900 (pagal EN 1433 reikalavimus), projekto inžinieriai parengė latakų pagrindo armavimo bei siūlių įrengimo projektą.
Rangovas įvertino nesudėtingą darbą su plaušu armuoto betono latakais - pjūvius, angų gręžimą galėjo atlikti naudodami standartinius gelžbetonio apdirbimo įrankius, gerą latakų sukibimą su apibetonuojamu sluoksniu bei, kad HAURATON prekybos partneris Latvijoje patikimai laikėsi sutartų tiekimo terminų.

Iš viso šiame projekte buvo sumontuoti 607m’ FASERFIX SUPER 300 latakų iš plaušu armuoto betono su cinkuoto plieno briaunomis ir kaliojo ketaus grotelėmis.

Ventspilio laisvasis uostas - sumontuoti FASERFIX SUPER 300 latakaizoom
Ventspilio jūrų uosto krantinė nr.12, Latvija  - FASERFIX SUPER 300 latakaizoom
FASERFIX SUPER 300 latakaizoom
Ventspilio laisvasis uostas, sumontuoti 607m FASERFIX SUPER 300 latakųzoom
FASERFIX SUPER 300 latakai Ventspilio jūrų uostezoom
Ventspilio laisvasis uostas, FASERFIX SUPER 300 latakaizoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy