Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

RECYFIX HICAP plyšinių latakų sistema sumontuota naujo Wirtgen pardavimų ir aptarnavimo centro prieigose, Vilnius

2016 m. įmonė „Wirtgen Lietuva“ atidarė naują pardavimų ir serviso centrą Liepkalnio gatvėje Vilniuje. Naujos įmonės patalpos atitinka bendrą iš Vokietijos kilusių įmonių grupės centrų koncepciją, vertinančių kokybę, praktiškumą ir funkcionalumą.

WIRTGEN GROUP kompanijos, tarptautiniu mastu dirbančio statybos mašinų pramonės bendrovių susivienijimo, kuriam priklauso Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann ir Benninghoven firmos, turinčios savo motinines įmones Vokietijoje, taip pat vietinius gamybinius padalinius, narys. Įmonė gamina mašinas kelių tiesimui ir kelių sanavimui, įrenginius naudotų ir perdirbamų medžiagų gavybai ir paruošimui bei asfalto gamybai.

Neatsitiktinai į savo naujų centrų aikšteles Wirtgen įmonė renkasi HAURATON įmonės siūlomas paviršinių nuotekų nuvedimo plyšines latakų sistemas, išsiskiriančias atsparumu sunkios kelio klojimo technikos eismo apkrovoms.

RECYFIX HICAP latakų sistemos susideda iš modifikuoto PP apatinės dalies, turinčios standumo ir ankeravimo betone briaunas ir omega formos kaliojo ketaus plyšinių grotelių. Šios sistemos ypač tinkamos montavimui sunkiasvorio transporto intensyvaus eismo zonose, t.y. sėkmingai eksploatuojamos jūrų, oro uostuose, logistikos centruose, greitkeliuose.

Wirtgen Lietuva pardavimų ir serviso centraszoom
Plyšinių latakų sistema prie Wirtgen Lietuvazoom
Plyšinių latakų sistema WIRTGEN GROUP teritorijojezoom
Plyšinių latakų sistemos įtekėjimo dėžėzoom
Plyšinių latakų sistemos sandėliavimaszoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy