Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

A14 Greitkelio rekonstrukcija, Italija

A14 – Greitkelio tarp Senigallia ir Rimini Sud miestų išplėtimas iki trijų eismo juostų

Projekto užduotis buvo išplėsti A14 greitkelį (Autostrada Adriatica) iki trijų juostų, su papildoma avarine juosta, tarp Senigallia ir Rimini Sud miestų.

Vadovaujantis techniniais ir ekonominiais užsakovo reikalavimais bei galiojančiais teisės aktais kokybiškam lietaus vandens surinkimui, projektą vykdanti kompanija pasirinko HAURATON GmbH&Co.KG latakus. Įgyvendinant projektą įvairiose greitkelio dalyse buvo sumontuoti 4000 metrų FASERFIX serijos latakų iš presuoto plaušu armuoto betono su D 400 klasės kaliojo ketaus grotelėmis.

Darbus atlikusi subrangovinė įmonė galėjo įsitikinti pasirinktų gaminių pranašumais. Montuodama šiuos gaminius įmonė, šalia kitų privalumų, pastebėjo ženkliai sutrumpėjusį montavimo ir priežiūros laiką.

Dėl medžiagos, iš kurios gaminami latakai (C50/60 XF4 klasės betonas su plaušu) savybių, plieninės briaunos ir SIDE-LOCK bevaržtės grotelių užrakinimo sistemos, ženkliai sutrumpėjo latakų linijų montavimo laikas ir pastebimai sumažėjo projekto dalies išlaidos.

Taip pat 2012 metų rugsėjo mėnesį paviršinių nuotekų valymui šalia greitkelio buvo įrengti HAURATON koalescenciniai naftos produktų atskirtuvai:
- SK 30/3000 koalescencinis naftos produktų atskirtuvas gelžbetoninėje talpoje su integruota smėliagaude;
- SKGBPPP60 koalescencinis naftos produktų atskirtuvas polipropileno talpoje su integruota smėliagaude ir apvedimo kanalu

 

Laida apie projektą Italijos televizijoje

A14 Greitkelio rekonstrukcijazoom
Montuojami HAURATON latakai zoom
Latakai be groteliųzoom
Užbaigta greitkelio rekonstrukcija naudojant FASERFIX latakuszoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy