Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Specifinė infiltravimo sistema prekybos centro prieigose, Vokietija

Verdura Internation Golg & Spa Resort - Sciacca, Sicily

Privačiose ir viešosiose zonose, patiriančiose vidutines apkrovas [vok. SLW 30] panaudoti infiltraciniai elementai turi būti lengvi, paprastai įrengiami ir akumuliuoti didelį vandens kiekį mažiausiame plote. Gaminio medžiaga turi būti tvirta ir patvari. Įprastinė paviršiaus paskirtis neturi kisti.

Tokius reikalavimus iškėlė Augsburg‘o regiono prekybos centro projektavimo komanda požeminei infiltracinei sistemai automobilių stovėjimo aikštelėje. Po ilgų konsultacijų ir skaičiavimų, siekiant sumontuoti reikiamo tūrio atsparią numatomoms apkrovoms sistemą, buvo pasirinkti ir įrengti DRAINFIX TWIN infiltraciniai elementai.

Ypatingu iššūkiu tapo ribotas plotas sistemos įrengimui. Reikiamas infiltracinis tūris galėjo būti pasiektas tik įrengus 8 lygiagrečias eiles su 26 DRAINFIX TWIN elementais kiekvienoje iš jų. Taip pat kiekvienoje elementų eilėje buvo sumontuotas revizinis šulinys.

Projektas atskleidė DRAINFIX TWIN sistemos privalumus: galimybę elementus derinti tarpusavyje, taip siekiant geriausio individualaus infiltracinio sprendimo. Derinant akytą DRAINFIX TWIN 1 su neakytu DRAINFIX TWIN 0, galimi 6 elementų deriniai. Atsižvelgiant į konkrečią montavimo situaciją, galima pasirinkti vieną iš šių derinių. Pagrindinis tikslas - pasirinkti optimalų derinį, tinkantį konkrečiai vietovei ir projektui. Tokiu atveju tik dviejų DRAINFIX TWIN elementų pagalba buvo pasiektas geriausias įmanomas rezultatas.

Kadangi ši novatoriška sistema leidžia elementus montuoti privačiose ir viešosios paskirties teritorijose po vidutines apkrovas [vok. SLW 30] patiriančiais paviršiais, automobilių stovėjimo aikštelė gali būti įrengta virš sumontuotos infiltracinės sistemos.
Atsižvelgiant į sistemos įrengimo ploto apribojimus, rasti geresnį sprendimą nei ši sistema būtų sunku.

DRAINFIX TWIN sumontuoti Augsburge,Vokietijazoom
DRAINFIX TWIN infiltraciniai elementaizoom
Infiltraciniai elementaizoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy