Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

DRAINFIX TWIN infiltravimo elementai SPA viešbučių centre Sicilijoje, Italija

Verdura Internation Golg & Spa Resort - Sciacca, SicilyDECENTRALIZUOTAS VANDENS SURINKIMAS SU DRAINFIX®TWIN

Šiuo metu galime tik spėlioti, kokią forma įgaus statybos Verdura miestelyje netoli Sciacca miesto. Prabangių viešbučių Sir Rocco Forte & Family Limited tinklo savininkai įrenginėja vieną iš geriausių viešbučių, pastatytą viduryje 45 duobučių golfo aikštyno, visiškai šalia jūros. Aplinkos projektavimas apims ir įtrauks keletą istorinės vertės pastatų, kurie atspindi Sicilijos istoriją ir dvasią. Visas kompleksas apims viešbutį su 200 apartamentų ir kambarių (visi su vaizdu į jūrą), du golfo aikštynus, SPA, užimantį 2000 m2 bei kelis sporto aikštynus.

Visi statiniai harmoningai derės prie žaliosios oazės, bus pritaikyti prie naturalių vietovės topografinių bruožų. Vieno aukšto pastatų stogai bus apželdinti. Atsižvelgiant į ekologinius reikalavimus, projektas yra itin modernus: lietaus vanduo nuo stogų nebus nukreipiamas į pagrindinę nuotekų sistemą, bet bus infiltruojamas naudojant decentralizuotas sistemas.

PAGRINDINIS REIKALAVIMAS: VANDENS AKUMULIAVIMO-INFILTRAVIMO SISTEMĄ, NENAUDOJANT ŽVIRGŽDO

Iš pradžių buvo nagrinėjama galimybė įrengti įprastinius infiltracijos laukus. Greitai buvo pastebėti esminiai trūkumai, susiję su šio tipo infiltracinės sistemos įrengimu, - vamzdynas turi būti klojamas ir užpilamas dideliu kiekiu žvyro.Pastarasis turi būti išgautas žemyninėje šalies dalyje ir atgabentas į salą (dėl aplinkosaugos reikalavimų, neleidžiama iškasti žvyro Sicilijoje). Be to, šiai sistemai įrengti reikia didelės teritorijos. Norint pasiekti apskaičiuotą infiltracinės sistemos tūrį, būtų reikėję išplėsti žemės darbų apimtis.

DRAINFIX TWIN – VISAPUSIŠKAS SPRENDIMAS

Atsižvelgiant į jau minėtus faktus, HAURATON komanda Italijoje, vadovaujama Pasquale Spinelli‘o (HAURATON Italija, regiono prekybos atstovas ) ir Francesco Buschi‘o (HAURATON Italija, projektų inžinierius), pasiūlė alternatyvą: DRAINFIX TWIN infiltracinę sistemą. Italijos komanda sulaukė diplomuoto inžinieriaus (BA), infiltracinių sistemų specialisto Rainer Schaible‘o iš centrinio HAURATON biuro Rastatt‘e, Vokietijoje techninės pagalbos. Po diskusijų su atsakingu už projektą asmeniu Milane, infiltracinė sistema DRAINFIX TWIN buvo pristatyta ir greitai paaiškėjo, kad tai tinkamas sprendimas. Keletas alternatyvių išdėstymo variantų, esant tokioms pačioms geologinėms ir kritulių sąlygoms, buvo paskaičiuoti. Tai lėmė galutinį sprendimą, pasirenkant 9 skirtingo dydžio infiltracines sistemas.

TWIN infiltravimo elementaizoom
Infiltravimo elementaizoom
Verdura International Golf & Spa Resort – Sciacca, Sizilienzoom
TWIN infiltravimo elementaizoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy