Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

FASERFIX® BIG SL latakai Ferihegy oro uoste Budapešte

Ferihegy Airport, Budapest„Ferihegy“ tarptautinis oro uostas yra didžiausias Vengrijoje, ir yra pastatytas į Rytus nuo šalies sostinės – Budapešto. Oro uostas aptarnauja apie aštuonis milijonus keleivių kasmet. Vien tik per praėjusius metus keleivių skaičius išaugdavo 18 procentų kasmet. Manoma, kad ateinančiais metais „Ferihegy“ oro uostas sustiprins savo pozicijas Centrinėje ir Rytų Europoje augimo, aptarnavimo kokybės ir našumo srityse. 


Dėl šios priežasties oro uosto infrastruktūra yra plečiama ir modernizuojama. Pirmiausia, rūpinamasi 2 – ojo terminalo plėtra. Pabrėžtina tai, kad oro uostas bus ir toliau eksploatuojamas visų statybų metu. Todėl buvo pasirinktos sistemos, kurios gali būti greitai ir paprastai montuojamos ir gali atlaikyti maksimalias apkrovas.

FASERFIX®BIG SL

YPATINGAI STABILŪS – GREITAI SUMONTUOJAMI

MONTUOJAMI YPAČ INTENSYVIAI EKSPLOATUOJAMUOSE PAVIRŠIUOSE PRAMONINĖSE ZONOSE


Ne taip seniai „HAURATON Vengrija“ komanda ir jai vadovaujantis direktorius Istvan Kajtar įrodė FASERFIX BIG SL latakų pranašumus projektuotojams. Plaušu armuoto betono latakai yra su masyviomis cinkuoto plieno briaunų apsaugomis; yra ypač atsparūs didelėms apkrovoms ir intensyviam eismui. Lyginant su kitų latakų sistemų įrengimu, šių gaminių montavimas nereikalauja brangių papildomų priemonių, kaip, pavyzdžiui, specialaus armuoto pagrindo. Latakai paprasčiausiai įrengiami ant minimalaus betono pasluoksnio ir įrengiamos aplinkui esančios dangos. Užfiksavus latakų groteles, lietaus surinkimo sistema gali būti pradėta eksploatuoti. Tai leidžia žymiai sutrumpinti montavimo laiką ir išlaidas, o tai ypač svarbu oro uosto plėtros projekte.

Hidrauliniai skaičiavimai buvo atlikti nemokamai, atsižvelgiant į projektuotojų reikalavimus. Remiantis jų rezultatais buvo panaudoti 210m FASERFIX BIG SL 150 ir 1745m FASERFIX BIG SL 200 latakų. Montavimas buvo atliktas, vadovaujantis individualiai šiam projektui paruoštais brėžiniais. Jie buvo pateikti rangovui nemokamai.

Pabaigus rangos darbus, kasdienės apkrovos situacijos įrodys gaminių patikimumą.

FASERFIX®BIG SL latakaizoom
FASERFIX®BIG SL latakai oro uostezoom
FASERFIX®BIG SL latakai oro uoste Budapeštezoom
FASERFIX®BIG SL latakai oro uoste Budapeštezoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy