Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

HAURATON latakai geležinkelių peronuose Trimiestyje, Lenkija.

Gdynės traukinių stotis

Gdynės centre pirmoji stotis buvo atidaryta 1894 sausio 1 d. 1923m toje vietoje išaugo naujas stoties pastatas iš plytų. Pokario laikotarpiu, apie 50-uosius, buvo pastatyta nauja stotis, kuri užregistruota kaip paminklas 2008m. Tais pačiais metais prasidėjo stoties modernizacija, o atidengtoji siena iš istorinio 1926m. pastato bus įkomponuota į naują restauruojamą interjerą. Gdynės Centrinė stotis turi 5 peronus , kurie sujungti požeminėmis perėjomis.

Peronai yra išsidėstę tarp stoties ir Konstitucijos bei Jūrų gatvių. Kiekviename perone yra įrengta FASERFIX KS 200 latakų, tipas 01 linija, kurios ilgis siekia apie 200 metrų (tad iš viso šiame objekte sumontuota apie 1000 metrų). Latakas yra pagamintas iš plaušu armuoto betono, kuris užtikrina didesnį sienelių stabilumą; briaunos iš cinkuoto plieno yra giliai ankeruotos į latako sieneles, tuo papildomai užtikrindamas gaminio tvirtumas.

Latakai buvo uždengti juostinėmis grotelėmis SW 2x85/20, kurios pagamintos iš kaliojo ketaus ir yra skirtos C250 apkrovos klasei. Grotelės buvo papildomai padengtos juoda KTL danga. Papildomam saugumui užtikrinti buvo naudojama bevaržtė SIDE-LOCK fiksavimo sistema ir anti-vandalinis užraktas.


Stotys: Sopotas, Gdanskas Oliva, Gdanskas Vrzečz , Gdynė Orlovo

Planuojama Sopoto geležinkelių stoties esminė rekonstrukcija šalia įrengiant mažmeninės prekybos bei paslaugų erdves, kurios sujungtų su Moniak rajonu, miesto centru. Panašios rajonų transformacijos analizės atliekamos ir šalia Oliva, ir Vrzečz stočių Gdanske, ar Orlovo stoties Gdynėje. Lygiagrečiai jau atliekami esminiai bėgių ir peronų rekonstrukcijos darbai. Minėtuose peronuose įrengtos linijinės paviršinių nuotekų surinkimo sistemos - RECYFIX STANDARD 100, tipas 01. Latako apatinė dalis pagaminta iš poliolefinų turi specifinę išorinę konstrukciją, suteikiančia gaminiui papildomo stabilumo ir padedančią įtvirtinti lataką į betoną montavimo metu.

Latakų sistemos buvo montuojamos naudojant į(iš)tekėjimo dėžes su nešvarumų indais, kuriuose lieka didesnės šiukšlės: lapai bei popieriai.

Latakai buvo uždengti su kaliojo ketaus juostinėmis grotelėmis SW 80/14, su užraktu. Stotyse buvo sumontuota daugiau nei 1600 metrų HAURATON drenažo latakų.

 
Traukinių perono latakai
Paviršinio vandens surinkimo latakai
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy