Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

RECYFIX HICAP latakai Heathrow oro uoste Londone

Londono Heathrow oro uostas yra didžiausias Europoje, per metus aptarnaujantis 67 milijonus keleivių. Tarptautinių reitingų lentelėje šis oro uostas yra trečias, po Atlantos ir Čikagos oro uostų. Pagrindinis tarptautinių pervežimų operatorius yra BAA - Britanijos oro uostų valdyba. Tai didžiausias oro uostų operatorius Pasaulyje. 75% „British Airways“ oro linijų lėktuvų parko yra Heathrow oro uoste.

Pietinėje oro uosto dalyje iki 2008-ųjų metų buvo vykdomi „British Airways“ oro linijų aptarnavimo parko plėtros darbai. Dalis šio parko padalinių pradėjo darbą jau 2007-ųjų metų gruodžio mėnesį. Statybos aikštelė tiesiogiai ribojosi su pakilimo ir nusileidimo takais. Šiems statomiems lėktuvų aptarnavimo peronams buvo iškelti labai aukšti reikalavimai. Visų tipų ir dydžių lėktuvai skrenda iš šio oro uosto, o nuo 2009-ųjų metų skrydžius pradės ir dvigubo denio keleivinis lėktuvas Airbus A380, kurio eksploatavimas yra viena iš pagrindinių oro uosto plėtros priežasčių. Vien lėktuvo vilkikas sveria 80 tonų, jis manevruoja taku kaip ir lėktuvas. Todėl keliami išskirtiniai reikalavimai paviršinių nuotekų surinkimo sistemai.

PROJEKTO TVARKARAŠTIS

Dar 1999-aisiais metais FASERFIX SUPER latakai buvo įrengti BAA - Britanijos oro uostų valdybos - iniciatyva Gatwick‘o oro uoste, „British Airways“ oro linijų angaruose ir Konkordo stovėjimo aikštelėse. Po metų FASERFIX KS 100 latakai buvo įrengti Londono miesto oro uoste.

Atsakingi už projektą inžinieriai buvo labai patenkinti gaminių kokybe ir suteiktu aptarnavimu. 2003-aisiais metais projektuojamų naujų drenažo sistemų panaudojimo ir įrengimo klausimai tapo BAA prioritetu. Pagrindinė diskusijų tema buvo susijusi su drenažo sistemų milžinišku svoriu ir jų įrengimui reikalingų mechanizmų kiekiu.

„HAURATON Anglija“ inžinierius Andy Beirne‘as susisiekė su skirtingais BAA padaliniais ir pristatė RECYFIX linijos gaminių privalumus (lengvi, lengvai montuojami, paprastai prižiūrimi, atitinkantys Britanijos sveikatos ir saugumo standartų reikalavimus). Per įvairius susitikimus buvo pristatyti latakai iš RECYFIX gaminių serijos ir BAA nutarė ateityje bendradarbiauti su HAURATON.

RECYFIX HICAP latakai Heathrow Airport, Londonzoom
RECYFIX HICAP plyšiniai latakai Heathrow Airport, Londonzoom
RECYFIX HICAP plyšiniai latakaizoom
RECYFIX HICAP plyšiniai latakaizoom
Plyšiniai latakaizoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy