Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

LIBESKIND VILA: aukščiausios kokybės statybų gaminiai skirti geriausiai architektūrai

Pirmajame Daniel‘io Libeskind‘o gyvenamojo pastato projekte įrengti HAURATON latakai

2009 m rugsėjo 29 d. Datteln‘e, pasauliniame architektūros srities atstovų susitikime, architektas Daniel‘is Libeskind‘as, dalyvaujant 350 kviestinių svečių iš 30 šalių, pristatė naująjį Rheinzink GmbH administracinį-reprezentacinį pastatą - Libeskind vilą. Tai ateities gyvenamojo pastato prototipas. Tokių pastatų pasaulyje bus pastatytą tik apie 30. Tai pirmasis gyvenamojo namo projektas, sukurtas šio tarptautiniu mastu pripažinto architekto.

Libeskind vila primena iš žemės išaugusį kristalą. Pastate dominuoja netaisyklingų geometrinių figūrų motyvai, nuožulnios ir vertikalios sienos, persipinančios konstrukcijos, kambariai persilieja į balkoną, išsiskiriantį vizualiai ir funkciškai akcentuotą forma. Pastato tūris saugomas metalinio stogo ir fasadinių apvadų.

Statybai naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas, buvo sukurti nauji dizaino, darbų kokybės ir tvarumo standartai. Renkantis statybos technologijas ir medžiagas, pagrindinis kriterijus buvo tvarumas. Atidarymo ceremonijos metu buvo pabrėžta, kad dėka šių pastangų pastatas pasižymi išskirtinėmis efektyvumo bei tvarumo savybėmis.

Projektavimo metu architektas ieškojo inovatyvių, turinčių aukštus kokybės standartus Vokietijos įmonių, galinčių bendradarbiauti šiame projekte. HAURATON įmonė buvo pakviesta pateikti pasiūlymą lietaus nuotekų surinkimo sistemai, derančiai prie architektūrinių sprendimų ir užtikrinančiai efektyvų fasado ir atvirų vietų drenavimą. Atsižvelgiant į spartų statybos darbų grafiką latakų sistemų montavimas turėjo būti greitas ir efektyvus.

Objekte buvo sumontuota daugiau nei 200 metrų FASERFIX latakų su plyšinio tipo nerūdijančio plieno grotelėmis. Plyšinių įtekėjimo grotelių aukštis ir storis buvo specialiai pritaikytas prie dangų ir apkrovų reikalavimų. Šių projektinių reikalavimų išpildymą koordinavo Oliver‘is Nagel‘is (Techninis pardavimų vadovas) ir Mathias Fischer‘is (Regiono pardavimų atstovas) su komandomis, glaudžiai bendradarbiaudami su projekto dizaineriais ir statybų kompanijomis.

Daugiau informacijos galite rasti http://www.rheinzink.de/referenzen/libeskind-villa/.

HAURATON plyšiniai latakaizoom
HAURATON plyšiniai latakaizoom
HAURATON drainage channels are used for the first residential project by Daniel Libeskindzoom
HAURATON plyšiniai latakaizoom
HAURATON plyšiniai latakaizoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy