Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

HAURATON PLYŠINIAI LATAKAI, SUMONTUOTI ISTORINIAME MEKSIKO MIESTO CENTRE

Istorinis centras yra seniausia Meksiko miesto dalis, kurioje sutelktas visos šalies mastu svarbus kultūrinis paveldas. Centras, kuris yra taip vadinamas vietinių gyventojų, yra mažų gatvelių raizginys, kviečiantis žmones sugrįžti į praeitį ir prisiminti senų laikų prabangą, kai turtuoliai važinėdavo prabangiomis karietomis, o pirkliai, vienuoliai, bei amatininkai pėsčiomis slampinėdavo po žymias, ir išpuoštas, taip vadinamo “Rūmų Miesto”, gatves.

Istoriniame Meksiko miesto centre galima rasti tikrąsias architektūrines vertybes, tokias kaip Metropolijos Katedra, kuri buvo pastatyta prieš 3 amžius ir apima įvairiausius meno stilius, egzistavusius karališkosios eros metais.

Netoli Katedros yra Nacionaliniai Rūmai, kuriuose posėdžiauja Meksikos vyriausybė, bei Meksiko miesto Rotušė, pastatyta fasadu į pagrindinę Zócalo aikštę. Ši aikštė yra antra pagal dydį pasaulyje po Raudonosios Aikštės Maskvoje.

HAURATON plyšinių latakų sistemos buvo parinktos paviršinių nuotekų surinkimui šioje į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą įtrauktoje vietoje, nes jos puikiai vizualiai integravosi šalia senojo paveldo istoriniame centre. Šio renovacijos projekto ekspertai kėlė aukštus tiek estetinius, tiek techninius reikalavimus latakų sistemai, nes miestas ruošėsi 200-ų metų Nepriklausomybės Jubiliejui bei 100-o metų Meksikos Revoliucijos Jubiliejui. Įgyvendinant šį projektą buvo sumontuota daugiau kaip 1500 m’ HAURATON pagamintų Plyšinių latakų, apkrovos klasė C250.

Plyšinių  latakų sistemoszoom
Plyšinių latakų sistemos
Plyšinių latakų sistemos Mexico miestezoom
Plyšinių latakų sistemos Mexico mieste
Plyšiniai latakai Istoriniame Mexico centrezoom
Plyšiniai latakai Istoriniame Mexico centre
RECYFIX STANDARD 150 su plyšiniu dangčiuzoom
RECYFIX STANDARD 150 su plyšiniu dangčiu
Mexico Širdis Kolonijiniu laikotarpiuzoom
Mexico Širdis Kolonijiniu laikotarpiu
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy