Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Lietaus nuotekų surinkimo sistemos 2009 m. Pasaulio rankinio čempionato arenoje Zadar'e, Kroatija

PO KEPIMO GAUBTU

2008 – aisiais netoli senamiesčio buvo užbaigta statyti multifunkcinė Krešimir Čosić‘o sporto arena Višnjik‘o sporto centre. Naujoje sporto arenoje yra didžiausias Kroatijoje kupolas, dėl kurio formos arena gavo „Po kepimo gaubtu“ vardą (kepimo gaubtas arba kroatų kalba - „peka“- reiškia specialų valgį, ruošiamą po metaliniu dangčiu, kuris apipilamas žarijomis). Tai be abejonių sporto areną padarys vienu iš miesto simbolių. Arena gali talpinti nuo 10000 iki 24000 žiūrovų ir yra skirta Pasaulio Rankinio Čempionato rungtynėms 2009 aisiais metais.


HAURATON ĮNAŠAS

HAURATON įmonė didžiuojasi prisidėjusi prie šio projekto, tiekdama visą linijinio vandens surinkimo sistemą iš FASERFIX SUPER KS 200, E 600 apkrovos klasės latakų su specialia „KTL“ grotelių apsauga ir kaliojo ketaus GUGI tinklinėmis grotelėmis. Pilnas visos latakų su grotelėmis ir įtekėjimo dėžėmis sistemos ilgis – 800 metrų. Sistema sumontuota aplink visą sporto areną, pėsčiųjų takus, kelius automobiliams ir autobusams, priešais pagrindinį įėjimą į areną ir VIP automobilių stovėjimo aikštelėse.


IŠSKIRTINIAI REIKALAVIMAI

Speciali grotelių apsauga leidžia grotelėms išlikti juodos spalvos ir būti apsaugotoms nuo jūrinio klimato Zadar‘e, t.y. apsaugoti kalųjį ketų nuo oksidavimosi. Atsparumas didelėms apkrovoms bei patvarumas užtikrinamas ir pačios latakų konstrukcijos - šonuose įlieti armatūros ankeriai išdėstyti išilgai latako sienelių, taip pat latakai turi metalines briaunų apsaugas viršuje. Specialaus dizaino GUGI tinklinės kaliojo ketaus grotelės yra vizualiai patrauklesnės, ir pasižymi geresnėmis hidraulinėmis savybėmis nei standartinės grotelės dėl didesnio įtekėjimo paviršiaus skrespjūvio.


BENDRADARBIAVIMAS IR KONTAKTŲ UŽMEZGIMAS

„HAURATON Kroatija“ džiaugiasi, kad viso projekto metu, tiek projektavimo fazėje, tiek statybų metu, jie buvo aktyvūs ir iniciatyvūs projekto dalyviai. Tai natūralus nuolatinio darbo kartu rezultatas tarp pardavimo atstovo Željko Vuksan‘o ir prekybos įmonės„Tiss“ iš Dalmatijos regiono, Zadar‘o miesto. Taip pat buvo sėkmingai bendradarbiaujama su „Marinaproject“ architektų biuru iš Zadar‘o ir pasaulyje žymiu architektu Nikola Bašić‘u, kuris suprojektavo ir parengė urbanistinį ir architektūrinį sprendimą visam sporto kompleksui, dirbdamas kartu su vandentiekio -nuotekų projektuotoja Ankica Perović iš kompanijos „D&Z“ Zadar‘e, bei kompanijos savininku Davor Uglešić‘iu. Sporto areną suprojektavo prof.dr.sc. Marijan Hržić‘ius iš „Arhitentonski atelier“.


HAURATON KITOSE ZADAR‘O VIETOSE

Realizavus šį projektą „ratas“ Zadar‘e buvo uždarytas. Tokie pat HAURATON‘o latakai buvo sumontuoti didelėse Zadar‘o pusiasalio teritorijose: prekybos centre, keliose gatvėse ir daugelyje kitų miesto vietų. Latakai, sumontuoti labiausiai lankomose senojo ir naujojo miesto dalyse, išlaiko savo funkcionalumą ir patikimumą, taip įrodydami savo kokybę, kartu atlieka ir estetinę funkciją.


HAURATON KITOSE KROATIJOS VIETOSE PASAULIO RANKINIO ČEMPIONATO 2009 METU

HAURATON gaminiai yra panaudoti ir kituose sporto infrastruktūros projektuose, kurie yra pasiruošę priimti Pasaulio Rankinio Čempionatą 2009. Multifunkcinėje Zagreb‘o sporto arenoje, kurioje vyks finalinės Čempionato rungtynės, taip pat sporto arenoje "Gradski vrt" (Miesto Sodas) Osijek‘e, buvo sumontuoti HAURATON‘o latakai.

Višnjik'o sporto kompleksas zoom
Višnjik'o sporto kompleksas
Sporto salės pjūviszoom
Sporto salės pjūvis
FASERFIX SUPER KS 200 latakai aplink sporto salęzoom
FASERFIX SUPER KS 200 latakai aplink sporto salę
FASERFIX SUPER KS 200 latakai VIP automobilių stovėjimo aikštelėjezoom
FASERFIX SUPER KS 200 latakai VIP automobilių stovėjimo aikštelėje
Višnjik'o sporto salė ir jos apylinkės naktįzoom
Višnjik'o sporto salė ir jos apylinkės naktį
HAURATON latakai  Istarska obala Zadar'ezoom
HAURATON latakai Istarska obala Zadar'e
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy