Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

HAURATON latakai naujame Parodų centre Stuttgart‘e

Tai įdomus projektas 50 – metį švęsiančios HAURATON istorijoje: šioje statybvietėje sumontuota beveik 5 km paviršinių nuotekų surinkimo latakų. 2007 – ųjų metų rudenį regiono sostinėje duris atvers naujas parodų centras.

HAURATON reikšmingai prisidėjo prie šio Parodų centro projekto nuo pat jo projektavimo pradžios; darbas su planavimo grupe prasidėjo taip pat anksti kaip ir su architektų komanda. HAURATON anksti pateikė paviršinių nuotekų surinkimo projektinius pasiūlymus, vėliau kruopščiai juos adaptavo pagal statinius ir hidraulinius projekto parametrus. Galutinis rezultatas – harmoninga lietaus nuotekų surinkimo sistema, susidedanti iš įvairių gaminių ir taip tenkinanti visus iškeltus funkcionalumo ir estetikos reikalavimus.

FASERFIX SUPER 200 latakai su GUGI grotelėmis surenka lietaus nuotekas nuo plačių paviršiaus plotų ir apkrovas patiriančių zonų tarp atskirų parodų centro salių. Jie pasižymi geromis hidraulinėmis ir eksploatacinėmis savybėmis, todėl užtikrina greitą lietaus vandens nuvedimą nuo statinių.

FASERFIX BIG SL 300 latakai sustiprino latakų linijas prie įėjimų į parodų centrą zonų. Įėjimai į parodų sales yra žemės lygyje. Be to, jie patiria ir turi atlaikyti dideles apkrovas. FASERFIX BIG SL latakai turi plačias cinkuoto plieno briaunas ir yra geriausias sprendimas, esant tokiems montavimo reikalavimams. GUGI tipo grotelės, vidinis plotis 300 mm, užtikrina, kad vanduo bus pilnai surinktas ir nepateks į parodų sales.

Meniškumo ir žavumo centrui suteikia medžių salelės. FASERFIX KS 100 latakai su cinkuoto plieno tinklinėmis grotelėmis yra įrengti aplink šias medžių saleles.

Rinnen von HAURATON auf der Neuen Messe Stuttgartzoom
Rinnen von HAURATON auf der Neuen Messe Stuttgartzoom
Latakai su cinkuoto plieno grotelėmiszoom
Rinnen von HAURATON auf der Neuen Messe Stuttgartzoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy