Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

LATAKŲ SISTEMA SUMONTUOTA ONDREJ NEPELA LEDO RITULIO ARENOJE, KURIOJE VYKO PASAULIO LEDO RITULIO ČEMPIONATAS 2011

BRATISLAVA, SLOVAKIJA

Praėjusiais metais vyko vienas įsimintiniausių sporto įvykių Slovakijos Respublikos istorijoje, tai 75 – asis ledo ritulio pasaulio čempionatas. Čempionatas vyko ledo ritulio arenose: Bratislavoje ir Košicė’je.

BRATISLAVOS SPORTO CENTRAS.
Bratislavos Ondrej Nepela Ledo Rūmai buvo pastatyti 1940 – ais metais, o 2009 – ais buvo perplanuoti į modernią Ledo Ritulio Areną.
Moderniosios Arenos statyba prasidėjo 2009 – ais. Pirmiausia apie 80% viso pastato buvo nugriauta.

Rekonstrukcijos metu buvo iškasta 60 000 kubinių metrų grunto, išmontuota 800 tonų plieno konstrukcijų, bei demontuota keletas tūkstančių kubinių metrų betono. Senąją salę pakeitusi naujoji konstrukcija buvo pritaikyta ir dailiojo čiuožimo varžyboms, su galimybe talpinti 10 000 sėdimų vietų. Naujoji ledo ritulio Arena buvo užbaigta laiku, prieš prasidedant Ledo ritulio čempionatui 2011.

Ondrej Nepela Ledo Ritulio Arenoje Bratislavoje iš viso buvo sumontuota apie 1700m FASERFIX, RECYFIX ir nerūdijančio plieno latakų.

HAURATON IR NAUJOJI ARENA.
Sporto paskirties statinių rekonstrukcija ar renovacija nėra dažnas reiškinys Slovakijoje, tad įmonė HAURATON Slovakija itin didžiuojasi tapusi svarbia tiekėja šiame išskirtiniame projekte. HAURATON įmonės gaminami latakai buvo sumontuoti beveik visose šios Ledo Arenos dalyse, taip pat statinio išorėje: tiek naujai įrengtame skvere, tiek naujai įrengtuose privažiavimo keliuose. Vandens surinkimo latakai buvo sumontuoti požeminėje stovėjimo aikštelėje, pagrindinėje bei treniruočių salėse vandeniui surinkti nuo šalia esančių čiuožyklų.

Įmonės HAURATON Slovakija projektų komanda taip pat rado optimalius sprendimus vandeniui surinkti iš persirengimo kambarių ir sanitarinių mazgų. Nestandartiniai latakai buvo gaminami pagal specialų užsakymą.

 
Latakai Ondrej Nepela Ledo ritulio arenoje, Bratislavazoom
Nuotekų latakaizoom
Nerūdijančio plieno latakaizoom
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy