Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Devyni modernizmo aukštai - Okrąglak


Daugelį metų ši prekyvietė buvo pati svarbiausia universalinė parduotuvė Poznanėje bei miesto simbolis. Dvidešimto amžiaus 9 dešimtmetyje pastatas pradėjo irti ir prarado savo žavesį. Paskutinės "Okrąglak" parduotuvės buvo priverstos išsikraustyti iš pastato 2010 metų pabaigoje ir užleisti vietą 2011 metais prasidėjusiems istorinio pastato rekonstrukcijos darbams.
2012 metų rugsėjo mėnesį "Okrąglak" rekonstrukcijos darbai buvo baigti atkuriant išskirtinę pastato išvaizdą. Po sudėtingų pastato rekonstrukcijos darbų miestas atgavo savo simbolį. Pastatas ir jį supanti aplinka po rekonstrukcijos sutvisko iš naujo.

Prie miesto atsinaujinimo ženkliai prisidėjo HAURATON. Iš pirmo žvilgsnio nepastebimos HAURATON plyšinės grotelės buvo sumontuotos prie įėjimų į pastatą. Tik geriau įsižiūrėjus galima pastebėti subtilų plyšį su sidabro spalvos rėmeliu. Išskirtinio dizaino lietaus drenažo linija atkartojanti pastato linijas. Arkos formos Okrąglak drenažo linija supa pastatą. Toks drenažo sprendimas puikiai tiko vizualiai , o tuo pačiu metu užtikrino puikų paviršinio vandens surinkimą.

Renovuotas komercinės paskirties Okrąglak pastatas su nepriekaištingai sutvarkyta jam priklausančia aplinka darniai įsilieja į Poznanės centro panoramą.

"Okrąglak" universalinė parduotuvėzoom
"Okrąglak" universalinė parduotuvėzoom
"Okrąglak" universalinė parduotuvėzoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy