Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

HAURATON latakai Porsche muziejaus prieigose, Vokietija

Sakoma, kad kiekviena mašina taps muziejine! Tokį šūkį naudoja Švabijos metropolis Štutgartas. Štutgarte yra ne tik Mercedes-Benz muziejus, kuris laikomas architektūrine įžymybe ir susilaukia daug dėmesio, bet ir visai neseniai pastatytas elegantiškas bei novatoriškas Porsche muziejus, pritraukiantis minias lankytojų.

Visuomenei yra pristatoma koncentruota technologijų istorija kartu su sportiniu automobilių evoliucija Štutgarto Zuffenhausen‘o rajone. Porsche muziejus buvo atidarytas 2009 metais Badeno-Wiurtembergo apskrities sostinėje. Pagal įmonės užsakymą buvo pastatytas itin įspūdingos konstrukcijos pastatas, kuriame įsikūrė muziejus.

Išskirtinės architektūros pastato statybose svarbi kiekvienos panaudojamos detalės kokybė ir funkcionalumas. Projektuojant erdves aplink pastatą bei pagrindinį įėjimą, buvo įvertinas paviršinių nuotekų surinkimo nuo kietų dangų poreikis. Projektuotojai pasirinko HAURATON latakų sistemas, kurios, jų nuomone, geriausiai dera prie pastato architektūrinės koncepcijos ir atlaiko didesnes apkrovas. 

Įtemptas aukštos kokybės gaminių pristatymo grafikas
Iššūkis buvo atitikti ne tik techninius, estetinius reikalavimus, bet ir laikytis įtempto gaminių pristatymo grafiko. Kelių savaičių bėgyje latakai buvo ne tik pagaminti pagal individualų užsakymą, bet ir sumontuoti. Toks rezultatas galėjo būti pasiektas tik esant puikiam komandiniam darbui. HAURATON GmbH & Co.KG kartu su landšafto architektu iš „Knoll Holzgerlingen“, architektūrinė įmonė „Wenzel + Wenzel“, statybų valdymo įmonė „Gassmann + Grossmann“ bei statybos bendrovė „Herman Sickinger“ užbaigė darbus greitai ir tiksliai, kaip ir reikalauja Porsche įvaizdis.

Lietaus surinkimas nuo fasadų ir aplinkui esančių dangų.
Išilgai ekstravagantiško pastato sienų buvo įrengti 145 linijiniai metrai latakų. Buvo sumontuota „Small Channels“ latakų sistema iš nerūdijančio plieno. Priešais pagrindinį įėjimą buvo sumontuota dar 30 metrų tokio pat tipo latakų. Šie latakai, atlaikantys D400 klasės apkrovas, buvo pagaminti pagal specialų užsakymą. Latakų sistemų medžiaga - nerūdijantis plienas, kuris garantuoja ne tik skoningą, bet taip pat ir saugią bei ilgaamžę vertę. Nerūdijančio plieno išilginių juostų grotelės, kurios buvo naudojamos šalia fasado bei įėjimo, puikiai tiko prie viso muziejaus architektūrinio sprendimo.

Kartu su rangovo „Sickinger“ atstovu Dietmar Maier‘iu, HAURATON regiono atstovas Uwe Sprich‘as pakomentavo šio projekto specifiką. „Tokiame sudėtingame projekte yra būtina atkreipti dėmesį į smulkiausias aplinkybes, individualius reikalavimus dar prieš pradedant gamybą. Nestandartiniai gaminių lenkimo kampai bei specifinės detalės, kurios buvo reikalingos šiame projekte, turėjo būti atidžiai įvertintos bei koordinuojamos.
Gaminių bei projekto koordinavimas buvo atliktas diplomuoto inžinieriaus Dirk Kimmel‘io iš gamyklos Raštate. Dietmar Maier‘is iš rangovo įmonės „Sickinger“ galiausiai įvertino bendradarbiavimą: “Kiekvienas gaminys turėjo būti pristatytas laiku ir atliktas labai preciziškai, kitaip ir negalėjo būti, turint tokį įtemptą grafiką bei atsižvelgiant į tai, jog gaminiai turėjo būti pagaminti šiam projektui pagal specialų užsakymą. HAURATON įmone mes galėjome pasikliauti šimtu procentų.“

Galiausiai, prie viso sąrašo pagal specialų užsakymą pagamintų latakų galima paminėti ir muziejaus teritorijoje sumontuotus standartinius FASERFIX KS latakus.

Muziejus nuo pirmosios atidarymo dienos tapo turistų iš viso pasaulio traukos centru.

 
Latakaizoom
Latakai, Porshe muziejuszoom
Pagal užsakymą gaminami latakaizoom
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy