Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Novatoriškos lietaus nuotekų surinkimo sistemos Lenkijos stadionuose.

22 km HAURATON latakų sumontuoti visuose keturiuose Lenkijos stadionuose, skirtuose Europos Futbolo čempionatui.

Pasiruošę startui: Lenkijos stadionai yra pasiruošę didžiausiam 2012 metų futbolo įvykiui.
Novatoriškos HAURATON latakų sistemos užtikrins, kad tiek profesionalių futbolo žaidėjų, kovojančių dėl titulo, tiek žiurovų kojos nesušlaptų per Europos čempionatą 2012 Lenkijoje.

„Mūsų gaminių sistemos įtikino projektuotojus Poznanėje, Gdanske, Varšuvoje, Vroclave“, sako Marcus Reuter, HAURATON generalinis direktorius. "Tokiu būdu, HAURATON užtikrins greitą ir patikimą paviršinių nuotekų surinkimą visuose keturiuose Lenkijos futbolo stadionuose, kuriuose vyks šių metų Europos Futbolo čempionatas.“

Šalia plačiai naudojamų HAURATON sistemų paviršinių nuotekų surinkimui iš pramonės ar infrastruktūros objektų, sistemų, pritaikomų viešosios paskirties objektams ir aplinkotvarkai, bei sprendimų paviršinių nuotekų valymui ir infiltravimui, įmonė gamina specialią gaminių seriją stadionams ir bei kitiems sporto aikštynams.
Gaminiai iš SPORTBAU katalogo skyriaus atitinka šiuo metu galiojančius tarptautinių sporto asociacijų reikalavimus ir yra nuolat tobulinami, kad atitiktų tarptautinius standartus. Specialios konstrukcijos dėka sportininkai yra saugomi nuo galimų traumų.

HAURATON latakų sistemos yra ne tik efektyvios, bet ir patvarios bei patikimos.
Jas yra lengva montuoti ir jos optimaliai surenka lietaus vandenį. Iš viso 22 kilometrai novatoriškų latakų buvo sumontuota visose keturiose Lenkijos futbolo arenose. Įmonė iš pietų Vokietijos aprūpino Europinio lygio Lenkijos futbolo stadionus įvairių tipų ir modifikacijų klasikiniai FASERFIX SUPER latakai (stabilūs latakai yra pagaminti iš plaušu armuoto betono) ; RECYFIX HICAP latakais; DRAINFIX akumuliavimo-infiltravimo elementais bei AQUAFIX naftos produktų atskirtuvais. Viso kontrakto suma siekė apie tris milijonus eurų.


Trumpa informacija apie kiekvieną stadioną:

Naujasis Gdansko stadionas talpina apie 44000 žiūrovų. Būtent šiame stadione savo stovyklą numatė Vokietijos komanda.
Šalia šio statinio yra įrengti aštuoni kilometrai FASERFIX SUPER KS latakų, pagamintų iš plaušu armuoto betono su EP fiksavimo sistema, papildomai ankeruojančia gaminio apatinė dalį betono pagrinde .
Vejos kraštuose yra įrengti betoniniai SPORTFIX “Mažo aukščio latakai, kurie žymi ribą tarp futbolo aikštės ir bėgimo tako.

HAURATON paviršinio vandens surinkimo latakai tapo pirmuoju projektuotojų pasirinkimu, projektuojant ir statant nacionalinį Varšuvos stadioną, dėl savo maksimalaus šoninio sienelių stabilumo bei ilgo tarnavimo laiko, kuris pasiekiamas naudojant plaušu armuotą betoną. Būtent šiame stadione vyks atidarimo ceremonija . FASERFIX SUPER KS bei RECYFIX STANDARD (medžiaga - poliolefinai) latakai įrengti šalia centrinės aikštės, įvairiose statinio dalyse (parkinguose) bei aplinkinėse teritorijose.

Modernioje daugiafunkcinėje Poznanės arenoje sutilps apie 46000 žiūrovų. Šis stadionas taip pat bus ateityje naudojamas kitokio pobūdžio sporto bei kultūriniams renginiams organizuoti. Jame buvo įrengta apie pusantro kilometro FASERFIX SUPER KS latakų. Lietaus vanduo suteka į AQUAFIX atskirtuvus, taip pat gaminamus HAURATON, iš pastarųjų išvalytas vanduo patenka į DRAINFIX BLOC infiltracinę sistemą, įrengtą po stovėjimo aikštelių danga.

Vraclovo stadione telpa 40000 žiūrovų. Jame numatytos grupės rungtynės. Čia buvo sumontuota penki kilometrai novatoriškų HAURATON latakų sistemų. Ypatingas, akį pritraukiantis reginys – stadiono žibantis gaubtas. Tai šešių aukštų “stadionas – žibintas”. Stadiono išorinė danga (kupolas) yra įrengta iš kompozitinių medžiagų ir plieno, o žaidžiant Lenkijos nacionalinei rinktinei stadionas spindės Lenkijos komandos nacionalinės rinktinės spalvomis – balto bei raudono atspalvio.

 

Paimta iš: BFT International

HAURATON latakai (Gdansko stadionas)zoom
Stadionas Poznanėjezoom
Drenažo latakai Stadionas Poznanėjezoom
Drenažo latakai  Stadionas Gdanskezoom
instaliaciniai kanalaizoom
Drenažo latakai  Nacionalinis stadionas Varšuvojezoom
Drenažo latakai  Stadionas Vraclovezoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy