Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

RECYFIX® HICAP latakai Teesport konteinerių terminale, Jungtinė Karalystė

Efektyvus surinkimas - modulinė konstrukcija

“Teesport” konteinerių terminalas yra multimilijoninės vertės infrastruktūros objektas, kuris priklauso ir yra valdomas “PD Ports“ įmonės. Terminalas yra išsidėstęs pietinėje Tyso upės pakrantėje ir yra “Northern Gateway konteinerių terminalo" dalis. Teesport konteinerių terminalas nr.2, kuris buvo užbaigtas 2011 metų rudenį (£15 milijonų investicija) – pirmoje plėtimosi fazėje, išaugo nuo 235 000TEU iki 450 000TEU.
Viso uosto strategija yra išsiplėsti iki 650 000TEU, įskaitant Ro-Ro krovinius, taip Teesport taptų vienu iš stambiausių žaidėjų Anglijos konteinerių rinkoje.

“Hall Construction Services Ltd” iš Durham apskrities laimėjo projektavimo ir statybų konkursą atlikti civilinės inžinerijos darbus konteinerių terminale. Projektas apėmė pilną terminalo rekonstrukciją su nauja betono dangos aikštele, skirta atlaikyti dideles sandėliavimo apkrovas.
Nauji kranai ir kita sunkiasvorė įranga buvo įsigyta kaip šio projekto dalis.

Numatytų sandėliavimo aikštelių su betono danga plotas yra daugiau nei 6 hektarai, tad didelis dėmesys buvo skirtas efektyviai paviršinių nuotekų surinkimo sistemai parinkti, kad būtų užtikrintas paviršių tinkamumas eksploatavimui visomis oro sąlygomis. Įvertinus hidraulinius ir mechaninius parametrus buvo parinktos dviejų dydžių HAURATON latakų sistemos: RECYFIX® HICAP® 200 ir HICAP® 680. Išviso apie tūkstantį tiesinių metrų latakų.

Už šio terminalo rekonstrukcijos projekto įgyvendinimą atsakingas “Hall Construction” įmonės projektų vadovas akcentavo, kad, “metro ilgio elementus buvo lengva montuoti ir nebuvo sudaužytų ar skilusių gaminių”.
Taupant montavimo laiką, galinės sienelės, paruoštos vamzdynų jungtys ir kiti priedai buvo tiekiami į statybų aikštelė jau pagal projektą sukomplektuoti.

Tai buvo reikšminga pagalba rangovui, nes žymiai pagreitino montavimo darbų tempą. RECYFIX HICAP latakai, su “14mm plyšio” plyšinėmis kaliojo ketaus grotelėmis yra sertifikuoti F900 apkrovos klasei, montuojant pagal gamintojo rekomendacijas, todėl patikimai atlaiko mobilių konteinerinių kranų kartu su pilnai prikrautu konteineriu svorį.
Svarbu pastebėti, kad pilnai įrengta latakų sistema yra atspari “sukimo jėgoms”, atsirandančioms mobilių konteinerinių kranų manevravimo metu.

Vieno metro RECYFIX® HICAP® 200 latako akumuliacinė talpa 79l, o HICAP® 680 latako - 443l. Visa latakų sistema, sumontuota Teesport konteinerių terminale nr. 2, geba sukaupti 375596 litrus vandens.
Šalia susisiekimo kelio sumontuotos lenktos RECYFIX® HICAP® 200 latakų linijos, galuose buvo sumontuoti gamykliniai ištekėjimo-aptarnavimo šulinėliai. Gelžbetoniniai žiedai buvo naudojami aptarnavimo-ištekėjimo šuliniams įrengti RECYFIX HICAP® 680 latakų linijos galuose.

Projektas: Teesport konteinerių terminalas nr. 2 – 1 etapas.
Savininkai: įmonė „PD Ports“, gerai žinoma uostų ir logistikos paslaugų versle, yra įsikūrusi Šiaurinėje Anglijoje ir vykdo veiklą daugelyje Didžiosios Britanijos uostų.
Pagrindinis rangovas: Hall Construction Services Ltd
Hauraton projekto inžinierius: Colin Taff
Paviršinių nuotekų surinkimo sistemos ir hidrauliniai skaičiavimai: Hauraton

RECYFIX® HICAP® latako pagrindiniai komponentai yra pagaminti iš poliolefinų ir kaliojo ketaus, tad gaminys yra atsparus korozijai, druskingai aplinkai.

HICAP® sistema, pasižymi išskirtinėmis hidraulinėmis ir mechaninėmis savybėmis, todėl inžinieriai, ir rangovai gali greitai, ir nesudėtingai suprojektuoti bei sumontuoti šią sistemą didelėse pramoninėse teritorijose, kur numatomos ypač aukštos apkrovos. Taip pat lyginant su tradicinėmis latakų sistemomis, RECYFIX® HICAP® sistema leidža sumažinti teritorijoje įrengiamų latakų linijų išdėstymo tankumą, kiekį.

Teesport Konteinerių Terminalaszoom
Plyšiniai latakaizoom
Plyšiniai drenažo latakaizoom
Plyšiniai latakaizoom
Plyšiniai latakaizoom
Teesport Konteinerių Terminalas, Plyšiniai latakaizoom
 
 
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy