Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

Greitasis Krokuvos tramvajus – naujos Krokuvos tramvajų linijos statyba ir dalinė esančios linijos rekonstrukcija, Lenkija

Greitasis krokuvos tramvajusPROJEKTAS IR REALIZAVIMAS – PIRMA TOKIO TIPO INVESTICIJA LENKIJOJE
1974 m. pradėtas statyti požeminis tramvajų tunelis netoli pagrindinės stoties PKP. Iki 1990 metų buvo pastatyta atkarpa, kurios bendras ilgis siekė 180 metrų. 1994 metais Krokuvos Miesto Taryba priėmė dokumentą, kuriuo remiantis greitasis Krokuvos tramvajus buvo pripažintas naująja viešosios komunikacijos priemone Krokuvos mieste. Nuo 1995 metų per keturis metus buvo pastatyta 605 metrų ilgio tunelio atkarpa po Lubomirski gatve. Šiuo metu tunelio ilgis siekia 1538 metrus.

Projektas finansuojamas iš Krokuvos miesto biudžeto lėšų. Nuo 1998 m. spalio pavaduojančiu miesto investuotoju greitojo Krokuvos miesto tramvajaus statybose tapo Krokuvos miesto plėtros agentūra.
Greitojo Krokuvos miesto tramvajaus tunelis siekia daugiau kaip 1420 metrų (1538 m su įvažiavimo rampomis) – tai pirmas tokio tipo tunelis Lenkijoje. Tikėtina, kad tai ilgiausias tramvajų tunelis visoje Europoje. Tunelis jungia žiedinę sankryžą Mogilskie su Prekine Stotimi. Padarytos dvi požeminės stotelės: Pagrindinė stotis tunelis ir Politechnika. Stotelė Pagrindinė stotis tunelis pastatyta netoli Krokuvos miesto galerijos, o šiuos du objektus jungia perėja. Tuo tarpu dviejų lygių stotelė Politechnika - netoli Krokuvos Technologijų universiteto.

Paviršinių nuotekų sistemų panaudojimas
Ypač didelis įmonės HAURATON įnašas į investicijos dalį, apimančią paviršinių nuotekų surinkimo sistemas. Tunelyje buvo pritaikyta latakų sistema FASERFIX KS 150 su juostinėmis grotelėmis SW 132/20 iš kalaus ketaus, klasė D 400 bei speciali latakų,sistema skirta bėgių drenažui - FASERFIX TRAM. Sistema FASERFIX TRAM buvo taip pat pritaikyta Mogilskie ir Grzegórzeckie Žiede.

FASERFIX TRAM tipo paviršinių nuotekų surinkimo sistema (linijinis drenažas) – bėgių drenažo sistema, susidedanti iš latakų, pagamintų iš plaušu armuoto betono, su cinkuoto plieno briaunomis ir specialiai suprojektuotų drenažo modulių TRAM iš cinkuoto plieno. Grotelės tvirtinamos SIDE LOCK sistemos pagalba. Latakų korpusuose numatyta sandarinama siūlė, kuri užpildyta atitinkama mastika apsaugo nuo skysčių patekimo į gruntą. Latakai komplektuojami su GUGI tinklinėmis grotelėmis iš kaliojo ketaus, su KTL danga, klasė E 600. Paviršinių nuotekų surinkimo moduliai TRAM individualiai pritaikomi prie sankasų ir bėgių. Ši istema surenka paviršines nuotekas nuo bėgių ir susijungia tarpusavyje po bėgiais. Taip pat sistema turi įtekėjimo šulinėlius ir galines sieneles su jungtimis.

 
Greitasis Krokuvos Tramvajuszoom
Greitasis Krokuvos Tramvajuszoom
Greitasis Krokuvos Tramvajuszoom
Greitasis Krokuvos Tramvajuszoom
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy