Hauraton paviršinių nuotekų surinkimas

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

FASERFIX SUPER latakai sumontuoti Varšuvos oro uoste, Lenkija

Varšuvos oro uostasBENDRADARBIAVIMO PRADŽIA.
Prieš 5 metus HAURATON Polska pradėjo bendradarbiauti su Varšuvos projektavimo biuru Polcon dėl linijinės paviršinių nuotekų surinkimo sistemos, skirtos Varšuvos oro uostui, parinkimo. FASERFIX SUPER ir FASERFIX KS latakų sistemos buvo suprojektuotos oro uosto išorinės dalies infrastruktūros projekto dalyje ir dalyje oro uosto peronų.

Deja, investuotojo pasirinktas rangovas iš Ispanijos pakeitė minėtas latakų sistemas kito gamintojo produktais. Atlikus pirmuosius darbus, investuotojas pastebėjo latakų sistemų, pagamintų iš polimerbetonio, kokybės problemas. To pasekoje rangovas nusprendė tolesnius montavimo darbus atlikti pagal pirminį projektą. HAURATON gaminiai buvo sumontuoti stovėjimo aikštelėse ir oro uosto peronuose. 


PROJEKTO REALIZAVIMAS.
Nuo HAURATON latakų sistemų sumontavimo praėjo jau daugiau kaip ketveri metai. Latakai, pagaminti iš plaušu armuoto betono su dviguba šoninių sienelių stiprinimo sistema, nepriekaištingai atlieka savo funkciją. Atliekant tolesnius infrastruktūros statybos darbus šieme objekte, rangovai “Polaqua”, “Bilfinger Berger” ir vėl pasirinko HAURATON gaminamus latakus.


TIEKIMAS.
Į objektą HAURATON įmonė tiekė:

  • Latakus FASERFIX SUPER 300, tipas 01. Latakai pagaminti iš plaušu armuoto betono su cinkuoto plieno briaunomis ir kaliojo ketaus grotelėmis, klasė F900;
  • Latakus FASERFIX KS 200, tipas 010. Latakai pagaminti iš plaušu armuoto betono su cinkuoto plieno briaunomis ir kaliojo ketaus grotelėmis, klasė D400;
  • Koalescencinius naftos produktų atskirtuvus AQUAFIX SKG BP 130.
 
Latakai, Tarptautinis Varšuvos oro uostaszoom
Latakai, Tarptautinis Varšuvos oro uostaszoom
Atskirtuvai, Tarptautinis Varšuvos oro uostaszoom
 
 

UAB BAU Sistemos

01113 Vilnius / LT-Lietuva
+370 659 65690
info@bausistemos.lt

 

Imprint        Privacy policy